Blagajna s terminalom

Ali je možna prodaja blagajne? Možno in le, če je neregistrirano in ponavadi prek servisnega podjetja pri določenem proizvajalcu, ker pa jih zanima nakup rabljenih blagajn. & Nbsp; Pocene in rabljene blagajne najdete na pooblaščenih mestih pri določenem proizvajalcu. Blagovno znamko lahko uporabimo tudi za razrez. In če so mehanizmi iz blagajne zelo močni, jih bogati prodajte svojemu podjetju.

V predpisih o pregledovanju blagajn ni posebnih izrecnih predpisov, ki bi obravnavali postopek davkoplačevalcev z lastnimi blagajnami v primeru prenehanja gospodarskega dela, ki ga je opravil. Nobena od veljavnih določb davčnemu zavezancu ne prepoveduje prodaje rabljene blagajne, kar je njegova prednost. To odvisno stališče obstaja v posameznih vlogah, kar je bilo zabeleženo 23. avgusta 2012 s številko ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, v katerem je direktor finančne zbornice v Bydgoszccu izjavil, da je po umiku blagajn s tal in izpolnjevanju vseh formalnosti z zakonom se v zadevah zavezanca nadaljuje urejanje davčnih blagajn. Zato ne ovira nobene ovire, da bi lahko bila v teh razmerah blagajna fizično poškodovana ali preprodana drugi osebi. In v praksi razkriva, da nihče razen proizvajalca ne zanima nakupa rabljene blagajne. Najnovejši podatek je dejstvo, da je vizitarska blagajna oprema za določen namen, njena konstrukcija, delovanje in možnost uporabe davčnega zavezanca pa so natančno zapisani v predpisih, ki upravljajo blagajne. V skladu s temi določbami samo pooblaščeni svetovni proizvajalci in subjekti, ki ustvarjajo nakupe ali uvoz blagajn znotraj Skupnosti, na primer potrditev predsednika Centralnega urada za ukrepe, da števci, ki jih ponuja, opravljajo funkcije, zapisane v čl. 111 oddelek 6a in merila ter pogoje, ki jih morajo izpolnjevati. Če želi torej davčni zavezanec prodati blagajno drugi enoti, bi bilo treba o tej odločitvi razpravljati z ustrezno službo blagajne, ki bo presodila, ali ta znesek ustreza zahtevam resolucije o DDV in ali je v njem mogoče namestiti nov davčni modul.